Parownica - myjka parowa


Wypierz sam lub zleć to nam!!!
Pierzemy wszystko prócz kieszeni….

Parownica – myjka parowa

      Parownica Kärcher jest produktem przyjaznym środowisku. Technologia czyszczenia parowego nie wymaga stosowania detergentów i równocześnie ogranicza zużycie wody.

Gorąca para wodna, penetruje brud aż do dna powierzchni, na której on zalega, doprowadzając do jego oderwania.  Dzięki temu jest w stanie usunąć brud z najmniejszych zagłębień bez użycia JAKICHKOLWIEK środków chemicznych.

Parownica jest przeznaczona do czyszczenia wszelkiego rodzaju twardych powierzchni w łazience, kuchni oraz garażu. Bez problemu czyści okna, lustra, podłogi. Doskonale radzi sobie również z czyszczeniem kuchenek czy piekarników.

Akcesoria znajdujące się na wyposażeniu parownicy zapewniają duże rezultaty czyszczonych powierzchni.  Wszelkie niezbędne do pracy końcówki można wygodnie umieścić na urządzeniu.

Ergonomiczny uchwyt oraz duże koła sprawiają, że użytkowanie parownicy staje się łatwiejsze i bardziej komfortowe. Parownica posiada zawór zabezpieczający przed otwarciem zbiornika, gdy wewnątrz panuje wysokie ciśnienie. Ponadto podczas krótkich przerw w pracy, dyszę podłogową można zaczepić na specjalnym uchwycie.

Urządzenie używane przez profesjonalne firmy sprzątające!!!!

SPRAWDŹ CENY W ZESTAWIE Z INNYM URZĄDZENIEM!!!