Dlaczego wynajem?

Po co kupować gdy można wynająć?

Zakup urządzenia wiąże się z dużym wydatkiem. Dodatkowe koszty, które zwykle pomija się przy zakupie to konieczne przeglądy, serwisy i magazynowanie. A gdy sprzęt ulegnie awarii konsekwencją jest zwykle opóźnienie prac.

Czy warto zatem blokować własne pieniądze w zakupionych urządzeniach i ponosić trud ich utrzymania?

Wynajem sprzętu – korzyści dla Profesjonalistów!

– brak kosztów związanych z zakupem sprzętu, – brak kosztów związanych z utrzymaniem sprzętu (przeglądy, magazynowanie), – łatwa dostępność sprzętu (szybko i minimum formalności), – nowoczesny, sprawny sprzęt wiodących producentów, – profesjonale doradztwo, – zapewniona ciągłość pracy (opieka serwisowa na czas najmu sprzętu),

Wynajem – o czym zapominamy!

– Właściwy dobór urządzeń sprawia, że prace przebiegają szybciej i bezpieczniej. – Wynajmując profesjonalny sprzęt, nie narażasz się na dodatkowe koszty. – Nie ponosisz kosztów naprawy, które wynikają z normalnej eksploatacji. – Wynajmując urządzenie otrzymujesz instruktaż właściwej obsługi. W ten sposób zwiększasz swoje bezpieczeństwo, nabywasz dodatkowych umiejętności. – Obsługa wszystkich urządzeń jest prosta, wystarczą dobre chęci i wiele prac możesz wykonać samodzielnie. W ten sposób eliminujesz niepotrzebne koszty zatrudniania fachowca.